نماینده انحصاری کالج هایپر آیلند سوئد در ایران​
نماینده رسمی دانشگاه لینئوس
نماینده انحصاری آکادمی پرواز ساوت سویدن​
نماینده رسمی‌ دانشگاه هالمستاد
نماینده رسمی‌ دانشگاه بی‌ تی‌ اچ‌ سوئد

هزینه خدمات موسسه پارس افشین

موسسه پارس افشین به دلیل دارا بودن نمایندگی‌ رسمی‌ از ۴ دانشگاه سوئد و ثبت رسمی‌ در کشور سوئد و نیز فعالیت تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فنّ آوری ایران دارای نرخ‌های مشخص و ثابت برای هر ترم می‌باشد

این موسسه مبلغی اضافه بابت همراهان دانشجو و اقدام برای ویزا و یا اقدام برای گرفتن محل اقامت دانشجو در خانه‌های دانشجویی که دانشگاه ارائه میدهد اخذ نمیکند و تمامی‌ این خدمات در قیمت مذکور لحاظ شده است. لازم به ذکر است که هزینه‌های ترجمه مدارک، اپلیکیشن فی‌ وزارت علوم سوئد و اپلیکیشن فی‌ ویزا به عهده دانشجو بوده که مستقیم توسط خود شما پرداخت خواهد شد. همچنین این موسسه چیزی به نام مالیات سوئد از شما طلب نکرده و شما شهریه دانشگاه را به حساب دانشگاه واریز خواهید کرد نه به حساب ما

چرا ما کمترین نرخ خدمات را در میان سایر موسسات داریم؟

 این موسسه بر اساس نرخ مصوب وزارت علوم ایران فعالیت می‌کند

شرکت سوئدی ما به عنوان نماینده دانشگاه ، مبلغی کمیسیون از شهریه پرداختی شما از دانشگاه‌ها دریافت می‌کند

دفتر تهران ما استیجاری نبوده و ما مالک دفتر هستیم

مجوز اعزام ما استیجاری نیست و ما صاحب مجوز هستیم

ما مجری اصلی‌ دوره‌های زبان و تحصیل در سوئد هستیم و خود رأسا پذیرش شما را اخذ کرده و پولی‌ به موسسه دیگری بابت دستمزد نمیدهیم

ما از زرق و برق کاذب کم کرده ایم و از پرسنل در صورت نیاز استفاده می‌کنیم، بنابر این هزینه اضافی پرسنلی نداریم

ما حرفه‌ای هستیم و اعتقاد داریم که سود در بلند مدت با تعداد بالای متقاضی کسب میشود.

موسسه اعزام دانشجوی پارس افشین

 

موسسه اعزام دانشجو پارس افشین .تحصیل در دانشگاههای اروپایی و کشور سوئد به عنوان یکی از اهداف دانشجویان ایرانی همواره به عنوان گزینه ای با ارزش تلقی شده است. فارغ التحصیلان و دانشجویان ایرانی دانشگاههای اروپایی به سبب انگیزه بالا، پشتکار و هدفمند بودن ، موفق به کسب موفقیت و درجات عالی در کشورهای محل تحصیل شده که درصد بالای قبولی دانشجویان ایرانی در مقاطع  فوق لیسانس و دکتری در دانشگاههای معتبر خارجی ، مقالات موفق ارائه و چاپ شده در ژورنال های معتبر علمی و درصد بالای جذب در بازار کار موید این امر می باشد.

اگرچه در سالهای اخیر تقاضا برای تحصیل در اروپا برای دانشجویان ایرانی افزایش چشمگیری داشته اما تحصیل در اروپا برای ما ایرانیان منحصر به سالهای اخیر نمی باشد. بر اساس مقاله ای از دکتر منوچهر سعادت نوری از دوره صفویه و در زمان شاه عباس دوم صفوی نخستین دانشجوی ایرانی به نام محمد زمان نقاش فرزند حاج یوسف ، جهت تحصیل در هنر نقاشی به ایتالیا شهر رم مشغول به تحصیل گردید. در سالهای بعد در دوره قاجاریه با پیشرفت اروپا در علوم و تکنولوژی ، دانشجویان ایرانی جهت تحصیل در این شاخه های تحصیلی به اروپا فرستاده شدند. علوم و فنون نظامی نیز یکی دیگر از شاخه های تحصیل ایرانیان در اروپا می باشد. جهره های سرشناسی چون محسن هشترودی ، مهدی آذر ، علی رزم آرا ، عباس اقبال آشتیانی  با تحصیل در اروپا تاثیرات بسزایی در پیشرفت و اعتلای ایران داشته اند.

از سوی دیگر ، دانشگاههای کشورهای اروپایی با بروزرسانی و استانداردسازی خدمات تحصیلی و رفاهی به دانشجویان و فراهم آوردن امکانات لازم برای دانشجویان خارجی با ایجاد ظرفیت‌های جدید ، اقدام به جذب هر چه بیشتر دانشجویان بین المللی مینمایند.  

تصمیم به تحصیل در خارج از کشور، همواره با سوالاتی برای متقاضیان و خانواده‌هایشان به همراه می‌باشد، از قبیل، " کدام کشور و کدام دانشگاه با توجه به سطح علمی‌ و دانش زبان خارجی‌ و توان مالی‌ بهترین انتخاب می‌باشد؟ شرایط محیطی‌ ، آب و هوائی و فرهنگی‌ کدام کشور مناسب تر است ؟ کدام رشتهٔ تحصیلی‌ با توجه به شرایط موجود مناسب می‌باشد؟ آیا با صرف زمان، توان مالی‌ و تحصیلی‌ در این رشته، بازار کاری در آینده متصور هست یا خیر؟ در کدام کشورها و با چه شرایطی ویزای تحصیلی‌ مربوطه اخذ میشود؟ چه زمانی‌ می‌بایست برای ثبت نام و ارسال مدارک اقدام نمود؟ و سوالات بیشمار دیگری که در تصمیم گیری برای تحصیل در خارج از کشور مطرح میگردد. متقاضیان از راههای مختلفی‌ اقدام به کسب اطلاعات می‌‌کنند که همهٔ این کانال‌های اطّلاعاتی لزوما بیانگر اطلاعات مطلقاً صحیح نمی‌باشد.

مؤسسه پارس افشین در سال ۲۰۱۰ میلادی در شهر کارلسکرونا سوئد با هدف ارائه‌ی خدمات گسترده، متنوع و مطمئن برای متقاضیان تحصیل در سوئد تاسیس گردیده. ما ، با اتکا به تجربه ، دانش لازم در این حرفه و نیز با دارا بودن نمایندگی‌ رسمی‌ از دانشگاه‌های سوئد و همچنین فعالیت تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران،بهترین گزینهٔ ممکن برای تحصیل را با توجه به شرایط عمومی‌ و اختصاصی متقاضیان پیشنهاد داده و در تمامی‌ روند کاری از زمان تماس شما با ما تا اخذ پذیرش تحصیلی‌ و اقامت تحصیلی‌ و استقرار شما در محل تحصیل در کنار شما خواهیم بود.

در کنار ارائه‌ی خدمات به آن دسته از متقاضیان که با این شرکت اقدام به انعقاد قرارداد مینمایند، سایر متقاضیان تحصیل در سوئد نیز میتوانند از مشاور‌های ما در دفاتر این شرکت و نیز از وبسایت ما استفاده نموده و شرکت از حضور گرم و صمیمی شما به گرمی‌ استقبال می‌کند و مفتخریم اگر بتوانیم کمکی‌ هر چند کوچک برای انتخاب بهتر شما عزیزان باشیم.

پارس افشین

تنها مسیر قانونی‌ مهاجرت و تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان

در کالج معتبر هایپر آیلند سوئد

موسسه پارس افشین به عنوان تنها نماینده رسمی‌ و انحصاری کالج هایپر آیلند سوئد مفتخر است به اطلأع شما عزیزان برساند که این موسسه پس از رایزنی‌های طولانی‌ موفق به اخذ امکان تحصیل در رشته‌های دوره‌های تخصصی کالج هایپر آیلند برای متقاضیان ایرانی‌ شده است.

دوره‌های این کالج در دو شهر استکهلم و کارلسکرونا تشکیل شده و از نظر زمانی‌ به سه زمان بندی ۱ ساله، یک و نیم ساله و دو ساله تقسیم میشوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رشته‌های موجود، هزینه‌ها و روند مهاجرت تحصیلی‌ به سوئد بدون نیاز به مدرک زبان از طریق هایپر آیلند کلیک بفرمایید.

شرایط تحصیل در سوئد

شرایط کلی اخذ پذیرش تحصیلی سوئد, مدرک زبان , تحصیل در مقطع دکتری در سوئد
تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

زندگی‌ دانشجویی در سوئد

خانه های دانشجویی, حساب بانکی,هزینه خدمات درمانی,خدمات مهد کودک, رانندگی‌ در سوئد
قوانین ویزای تحصیلی‌ سوئد

ویزای تحصیلی‌ سوئد

قوانین ویزای تحصیلی سوئد

بلاگ پارس افشین