مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل دررشتهUx Designer

 

مهاجرت تحصیلی‌ به سوئد بدون مدرک زبان در رشته یو ایکس دیزاین هایپر آیلند

مهاجرت تحصیلی‌ به سوئد و مهاجرت به اروپا بدون مدرک زبان در کشور زیبای سوئد از طریق تحصیل در کالج هایپر آیلند سوئد و رشته یو ایکس دیزاین در شهر کارلسکرونا. اهمیت داشتن وبسایت برای هر کسب وکاری در این قرن بسیار ضروری است. در حقیقت این امر به قدری گسترش یافته که حتی مغازه‌داران نیز به دنبال داشتن یک وبسایت برای ارائه‌ی محصولات و خدمات خود هستند؛ اما مسئله‌ای که همواره در این زمینه مطرح می‌شود آن است که چگونه می‌توان یک وبسایت خوب با تعداد بالای بازدیدکننده را دارا بود؟ برای پاسخ این سؤال نیاز است که جنبه‌های مختلف وبسایت را به دو دسته‌ی ارائه‌ی خدمات و طراحی وبسایت تقسیم کنیم. دسته‌ی اول به کیفیت محصولات و خدمات شما مطرح می‌شود اما دسته‌ی دوم به کیفیت وبسایت شما و میزان تجربه‌ی تیم طراحی وبسایت مرتبط است. یکی از مهم‌ترین نکات تأثیرگذار بر بازدیدکنندگان هر وبسایتی، یو ایکس دیزاین است. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در حین خرید یک محصول، با دو نوع مختلف مواجه شوید و تنها به دلیل آن که حس بهتری نسبت به یکی از آن‌ها دارید، آن را خریداری نمایید. این یک نمای کلی از یو ایکس دیزاین است . در یک تعریف جامع، یو ایکس دیزاین  عبارت است از برداشت و احساسی که کاربران نسبت به استفاده از خدمات شما دارند. در حقیقت زمانی که یک کاربر وارد وبسایت شما می‌شود ممکن است که با طراحی‌های فوق‌العاده‌ و مناسبی مواجه شود؛ برخی از افراد تصور می‌کنند که این طراحی می‌تواند باعث افزایش یو ایکس و احساس مثبت کاربر نسبت به وبسایت شود؛ حال آن که این ویژگی، مرتبط با یو ایکس دیزاین است چرا که ممکن است شما یک رابط کاربری بسیار مناسب داشته باشید اما کاربر همچنان حس و تجربه‌ی خوبی از وبسایت شما نداشته باشد. با توجه به این موضوع نیاز است تا تلاش‌هایی در راستای شناسایی نیازها و اولویت‌های کاربران به کار گرفته شود تا بتوان یو ایکس را افزایش داد.

 این رشته از لحاظ کاری دارای تقاضای بالا در بازار کاری فعلی ست .  و به کارمندان آن کمک میکند تا در  مهارت های سخت و مهارت های نرم در محیط کار به یک پیشرفت مطلوبی برسند. ( مهارت‌های سخت به دانش و توانایی‌های مرتبط با شغل اشاره می‌کند که کارکنان برای انجام مؤثر وظایف شغلی خود به آن نیاز دارند. از سوی دیگر، مهارت‌های نرم، ویژگی‌های شخصی هستند که به کارکنان کمک می‌کنند تا در محل کار واقعاً پیشرفت کنند). 
تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان در رشته یو ایکس دیزاین
ایجاد یک فضای مطلوب و موفقیت آمیز را  برای کاربران را بیاموزید 
 یو ایکس دیزاین میانبری را میان ، رفتار انسانی، نیاز بازار کاری و همچنین آخرین تکنولوژی های  حال حاضر برقرار میکند . این رشته برای کاربران یک دسترسی همه  جانبه ی جهانی را فراهم میکند که براساس تحقیقات داده محور و تفکر خلاقانه میباشد . 
نقش اصلی آن ایجاد که یک محصول مفید، قابل استفاده و مفرح برای کاربران خود میباشد . آن ها  به راحتی جلسات طراحی مشترک را با محققان، طراحان، مدیران محصول و مهندسان اجرا می کنند تا ایده های طراحی را مستقیماً از موضوعات تحقیقاتی پیاده سازی کنند.
 
یو ایکس دیزاینر های در روزهای کاری خود چه میکنند ؟
گرافیک را فراموش کنید. یو ایکس دیزاینرها اهداف تجاری و نیازهای کاربران خود را بررسی میکنند . ملاقات با سهامداران ، انتخاب متود و روش کار ، و شرح یک راه متفاوت تحقیقاتی برای پیاده سازی طرح ها نیز بر عهده ی یو ایکس دیزاینر ها میباشد . 
جلسات مصاحبه با مشتریان حقیقی را تنظیم و برگزار میکنند . انجام تحقیق زمینه ای و سایر روش های کنترل  کیفی نیز برعهده ی این متخصصان است .
این نقش ها مستقیما بر تصمیمات یک یو ایکس دیزاینر در تولید یک محصول با کیفیت ، لذتبخش  و طبق سلیقه ی مشتری که براساس تحقیقات فراوان طراحی شده است تاثیر میگذارد . 
در واقع شما مانند یک مترجمی میان رفتار و سلیقه ی فردی ، تکنولوژی ، نیازهای بازار کاری عمل خواهید کرد . 
جهت محقق کردن اهداف  خود ، طراحان و مشتریان  مهارت های مرتبط را  بیاموزید   
برای انجام موثر این کار باید بدانند که مخاطبانشان چه می خواهند وآن ها  جهان را چگونه  می بینند. 
کار میدانی ، نمونه سازی ، آنالیز داده ، اصول طراحی مهارت های اصلی هستند که در این راه نیاز به آموختن آن ها پیدا میکنید. 
 ساختار اطلاعات ، وایرفریمینگ ، نمونه سازی، ارتباط دیداری، نیز  مهارت هایی هستند که به شما در این امر کمک شایانی خواهد کرد. 
 

 اطلاعات مرتبط با رشته یو ایکس دیزاین در سال ۲۰۲۴ را در این لینک مطالعه فرمایئد. 

سایر رشته‌های تحصیلی‌ هایپر آیلند.

تفاوت یو ایکس و یو آی دیزاین در چیست؟

در حالی که یو ایکس و یو آی به هم مرتبط هستند، اما تفاوت های زیادی دارند .تاثیر یو ایکس در طراحی سایت این است که یک محصول چه احساسی در شما ایجاد می‌کند، درحالی‌که UI ظاهر صفحه وب‌سایت شما است. به‌عنوان‌مثال، یک وب‌سایت ممکن است یو آی و ظاهر خوبی داشته باشد.اما اگر یو ایکس آن ضعیف باشد کار با این وب‌سایت دشوار است و یا برعکس. در طراحی وب‌سایت یو ایکس و یو آی هر دو اهمیت زیادی دارد و باید به آن ها توجه زیادی کرد.

بک گراند تحصیلی مورد نیاز یو ایکس دیزاینر

طراح گرافیک ، طراح سایت ، اچ سی آی ، برنامه نویسان ، مهندسان کامپیوتر و غیره

برای موفقیت در این حرفه، باید به صورت مستمر به مطالعه بپردازید. مطالعه در زمینه های روانشناسی، جامعه شناسی، هنر و حتی تفکر خلاق. داستان سرایی، ارتباط مثبت با کاربران، تحقیق راجع به گذشته محصول و نوآوری برای یک طراحی جدید و به یاد ماندنی از دیگر ویژگی هایی است که برای ورود به این حرفه به آن ها نیاز دارید.

یادگیری کار با نرم‌افزارهای طراحی

فرایند طراحی، بسیار پیچیده و زمان بر است به طوری که عدم آشنایی با ابزارهای طراحی، می‎س باعث خستگی و دلزدگی شما از این حرفه شود. بنابراین، تمام تلاش خود را برای یادگرفتن نحوه کار با ابزارهایی همچون اسکچ، فیگما و انجام دهی ادوبی ایکس دی به کار گیرید.

مشاغلی که در آینده میتوانید بعد از تحصیل در این دوره برای آن ها اپلای کنید

 طراح یو ایکس ، طراح یو آی ، استراتژیست یو ایکس و غیره...

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل در هایپر آیلند بدون مدرک زبان 

اطلاعات کلی دوره

طول دوره

90 هفته کلاس حضوری در کمپس کارلسکرونای سوئد  . طول دوره ی کارآموزی : 23 هفته

شهریه دوره :

229 هزار کرون سوئد

نیازمندی های پذیرش : داشتن مدرک دیپلم و دانش زبان انگلیسی در حد آیلتس 5/5 الی 6 ( نیازی به  مدرک امتحان آیلتس نیست ).