DIGITAL  CREATIVE

خلاقیت دیجیتال

خلاقیت دیجیتال

 آخرین روندهای طراحی، فناوری، استراتژی و کارآفرینی را کاوش کنید - همه با تمرکز بر خلاقیت و ارتباطات برای دنیای دیجیتال.

معرفی رشته :
دیجیتال کریتیو یک رشته ی گسترده است که فناوری ، طراحی ، مدیریت پروژه و توسعه ی کسب و کار در ارتباطات در شبکه های دیجیتال و سوشال مدیا را در دنیای  آن می آموزید . هدف این دوره پرورش دانشجویانی ست که دیدگاهی همه جانبه و در عین حال نگرشی تخصصی به این حرفه و توسعه ی آن داشته باشند. 
در واحد های اولیه و ترم های اول شما یک دید کلی نسبت به این رشته و زمینه های فعالیت و کاربرد آن پیدا میکنید و سپس گام به گام در آن به یک متخصص تبدیل خواهید شد. زمینه های کاری این رشته برای دانشجویان و رشته های مرتبط ، فرانت اند دوولاپر ،مدیریت پروژه ، توسعه دهنده ی کسب و کارها (انلاین و غیر انلاین ) ، استراتژیست دیجیتال و غیره میباشد.

 

دیجیتال مدیا کریایتور کیست ؟ 

یک متخصص حرفه‌ای است که مسئول ایجاد محتوایی است که مشتریان جدید را جذب می‌کند و کمک می‌کند تا مشتریان فعلی در پلتفرم‌های مختلف درگیر شوند. از طریق کمپین های تبلیغاتی و روندهای قابل توجه ، این افراد اطمینان حاصل می کنند که یک شرکت دردنیای  ارتباط کامل با مشتریان ورسانه های دیجیتال باقی می ماند و همیشه  آماده ارائه خدمات خود به مشتریان  است.
آن ها از انواع تکنیک های دیجیتال مارکتینگ و طراحی مانند ژئومارکتینگ،  بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی ایمیلی و بازاریابی ویدئویی برای هدف قرار دادن تبلیغات استفاده می کند.
 

نگاه کلی به رشته :

یک سفر آموزشی،  همه جانبه  را آغاز کنید که در آن موضوعاتی از طراحی و فناوری گرفته تا استراتژی و مدیریت پروژه را بررسی خواهید کرد. برنامه خلاق دیجیتال با هدف ارائه دیدگاهی جامع به دانش جویان در مورد رسانه های دیجیتال و در عین حال فرصتی برای شروع یک حرفه ی تخصصی و  عمیق تر است تا هر دانشجو  پس از اتمام این رشته ی تحصیلی، آماده راه اندازی حرفه خود باشد.

مهارت های گسترده ای برای رشد خود به دست آورید

دانشجویان  از هر طبقه‌ای رشته ی دیجیتال کریایتیو را انتخاب میکنند تا بتوانند در صنایع خلاق و به روز دنیا مشغول به کار شوند. و همچنین به کمک یادگیری مهارت هایی مثل کد نویسی، طراحی ، بازاریابی ، استراتژی های کسب و کار، برای کاوش در زمینه های مختلف مثل رسانه  های دیجیتال ، سوشال مدیا آماده شوند.

اطلاعات دوره ی دیجیتال کریایتیو :

طول دوره :

این رشته شامل 90 هفته ی کامل آموزشی میباشد که 30 هفته ی آن کارآموزی این دوره محسوب میشود.

زبان دوره :

کل واحد ها به زبان   انگلیسی ارائه میشوند  . برای دریافت پذیرش ازین رشته احتیاج به دانش زبان انگلیسی در حد ایلتس 5/5 الی 6 میباشید اما نیازی به ارائه ی مدرک زبان نیست.

محل برگزاری کلاس ها :

کمپس استکهلم

شهریه دوره :

229 هزار کرون سوئد

زمان اپلای :

جهت بررسی زمان مناسب و بازه ی زمانی اپلای برای این دوره با دفتریا کارشناسان  ما در تماس باشید.

موارد مورد نیاز برای اپلای :

متقاضیان باید حداقل دیپلم دبیرستان یا معادل خارجی دیپلم را داشته باشند. نیازی به سابقه کار قبلی نیست.

محتوای رشته :

از طریق آموزش عملی این حرفه را بیاموزید .

این رشته توسط غول های بزرگ صنعت از سراسر جهان رهبری می شود، یک برنامه «یادگیری عملی» (یادگیری عملی و از طریق بازتاب) است، که دقیقاً برای پرورش استعدادهایی طراحی شده است که نیازهای امروزی را برآورده می کند.

چالش های فردای شما، کار  در محیط های آموزش گروهی و پرانرژی خواهد بود که بطور کامل با این روش آموزش مشغول خواهید بود  و این رمز پویایی  محیط کار مدرن است. در حیطه ی کاری متنوع  استعدادها و کارشناسان صنعت از سراسر جهان، شما این فرصت را خواهید داشت که راه حل هایی  بر اساس اطلاعات و توضیحات   واقعی ، که توسط مشتریان حقیقی  تنظیم شده است را  ارائه کنید .

راه حل های ارزشمند  برای توسعه  عصر دیجیتال ارائه کنید

دنیای رسانه های دیجیتال با کاربرد های  فراوان در رشته ها و زمینه های مختلف  در سرتاسر دنیا در حال استفاده است و مرزهای به ظاهر نامحدودی دارد. در اینجا، با بررسی روندها و  فناوری‌های جدید هیجان‌انگیز برای ایجاد راه‌حل‌های ارزشمند و کاربردی ، به این دنیای بزرگ و در حال توسعه وارد خواهید شد .

خود را به چالش بکشید

هایپرآیلند به دنبال افرادی ست که در توسعه مهارت های طراحی، فن آوری، مدیریت و کارآفرینی علاقه مند و کنجکاو  هستند. به دنبال کسانی ست که می‌خواهند دائماً به چالش کشیده شوند و مشتاق پاسخگویی و رفع  نیاز های تجاری و  حال حاضر که توسط مشتریان حقیقی ما مطرح میشود ، باشند. همچنین با تمرین خود رهبری، شناخت  عملکرد و استعداد های  فردی و  پویایی در فعالیت  گروهی و یادگیری ابزار ها و فنون و دانش جدید ، رشد حرفه ای و شخصی را برای توسعه توانایی های خود به چالش بکشند .

فرصت های شغلی دیجیتال کریایتیو 

حرفه ی شما ، انتخاب شما
رشته ی دیجیتال مدیا کریایتیو ، دانشجویان را برای شغل هایی مانند طراح دیجیتال، فرانت اند دوولاپر ،  مدیر پروژه، طراح دیجیتال، مدیر هنری، تولید کننده یا کارآفرینی آماده می کند. لازم نیست قبل از پیوستن به این رشته ، ایده مشخصی از مسیر شغلی خود داشته باشید، اما در عوض، می‌توانید انواع مختلف مهارت‌ها و فنون  را بیاموزید و در نهایت در بخش‌های بعدی این رشته  درباره تخصص خود تصمیم بگیرید. به این ترتیب می‌توانید مهارت‌های خود را کشف کنید و گسترش دهید و در طول مدت برگزاری این دوره ی آموزشی، خود را به چالش بکشید.
 

مهارت های مرتبط با صنعت را بدست آورید تمام محتوای این رشته  برای پاسخگویی به نیازهای صنایع امروزی طراحی شده است و توسط متخصصان صنعت در اولویت اول  زمینه های مورد نیازآن  مورد بررسی قرار میگیرند. شما شرح مختصری از  پروژه های  واقعی که توسط مشتریان در دنیای امروزی  تنظیم شده است را دریافت میکنید ،و این موارد  دربرنامه های اصلی این رشته هستند  که  با همکاری و ارتباط  نزدیک با شبکه ی  شرکای صنعتی ما همراه است.

فرصت های شغلی دیجیتال کریایتیو 

حرفه ی شما ، انتخاب شما
رشته ی دیجیتال مدیا کریایتیو ، دانشجویان را برای شغل هایی مانند طراح دیجیتال، فرانت اند دوولاپر ،  مدیر پروژه، طراح دیجیتال، مدیر هنری، تولید کننده یا کارآفرینی آماده می کند. لازم نیست قبل از پیوستن به این رشته ، ایده مشخصی از مسیر شغلی خود داشته باشید، اما در عوض، می‌توانید انواع مختلف مهارت‌ها و فنون  را بیاموزید و در نهایت در بخش‌های بعدی این رشته  درباره تخصص خود تصمیم بگیرید. به این ترتیب می‌توانید مهارت‌های خود را کشف کنید و گسترش دهید و در طول مدت برگزاری این دوره ی آموزشی، خود را به چالش بکشید.
 

مهارت های مرتبط با صنعت را بدست آورید
تمام محتوای این رشته  برای پاسخگویی به نیازهای صنایع امروزی طراحی شده است و توسط متخصصان صنعت در اولویت اول  زمینه های مورد نیازآن  مورد بررسی قرار میگیرند. شما شرح مختصری از  پروژه های  واقعی که توسط مشتریان در دنیای امروزی  تنظیم شده است را دریافت میکنید ،و این موارد  دربرنامه های اصلی این رشته هستند  که  با همکاری و ارتباط  نزدیک با شبکه ی  شرکای صنعتی ما همراه است.

 
با آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان