Content developer

تولید کننده و توسعه دهنده محتوا

تولید کننده و توسعه دهنده محتوا

برای برداشتن قدم بعدی در مسیر کاری و حرفه ای خود آماده شوید. در این رشته شما 45 هفته بصورت حضوری و 20 هفته کارآموزی را در هر جایی از دنیا که بخواهید میگذرانید.

شروع دوره : 7 آگوست . طول دوره : 65 هفته ( 45 هفته کلاس حضوری ، 20 هفته کارآموزی) .

محل برگزاری دوره : استکهلم

شهریه دوره 180 هزار کرون برای دانشجویان بین المللی .

بازه زمانی اپلای : لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

انقلاب تولید محتوا

حرفه و تخصص تولید محتوا، متقاضی های زیادی دارد و بازار کار این رشته نیز نیازمند متخصصان تولید محتواست . این دوره برای کمک به شما در کسب بالاترین مهارت در تولید محتوا در حال حاضر طراحی شده است.

شما با  کاربرد خلاقیت در بخش این عملی این رشته با توجه به تشخیص نیاز مصرف کننده ، نیاز های موجود در بازار را رفع خواهید کرد.

مهارت های حیاتی صنعت

این دوره مهارت های نقادانه ی شما را جهت بررسی کیفیت محتوای تولید شده در موضوعات مختلف استراتژیک تقویت میکند. و شما مهارت هایی مثل : داستان سرایی ، تولید محتوا ، ساخت ویدیو و مهارت نوشتن را تقویت خواهید کرد.

شما همچنین مهارت هایی مثل : برنامه ریزی ، طراحی استراتژی کاری ، روش های تجزیه ، تحلیل ، اندازه گیری کانال های دیجیتال را نیز به دست خواهید آورد.

این دوره ، روندهای موثر بر بازاریابی ، ارتباطات فروش را از منظر فنی و تجاری پوشش میدهد و شما همه چیز را در مورد آخرین روندهای پیشروی تجارت و بازاریابی جهانی در بازار آینده واهید آموخت.

در قرن 21 ام ، داستان سرایی ، چیزی فراتر از کلمات است.

دوره ی 65 هفته ای تولید محتوا ، مهارت نقد و بررسی را در شما تقویت میکند و این توانایی شما را در ارزیابی کیفیت محتوا در زمینه های استراتژیک توسعه میدهد.

کسب دانش عمیق در زمینه پرورش خلاقیت و مهارت نویسندگی ، استفاده استراتژیک وو هدفمند از متن ، تصاویر، فیلم و صدا در شبکه ها و کانال های دیجیتال ، همه و همه مهارت قصه گویی و یا داستان سرایی شما را قوی میکند و شما بر این مهارت و همچنین تولید ویدیو و نویسندگی مسلط خواهید شد.

اصطلاحات درست و مناسب

تمام اصطلاحات ، مفاهیم و تعاریف اولیه تولید محتوا را بیاموزید. بر نحوه ی تولید و نوشتن محتوا با توجه به مخاطبان هدف و رسانه ، مسلط شوید. درک درست و پایه ای از بازاریابی ، ارتباطات ، فروش ، تجزیه و تحلیل داده ها ، انتشارات ، روابط عمومی، ساخت ویدیو و همچنین توسعه ی فرانت اند ، به دست آورید.

آگاهی فرهنگی

از دروازه های فرهنگی و روان شناختی برای ساخت محتوایی قانع کننده و تولید استراتژی های موفق تجاری استفاده کنید.

در این دوره شما در مورد آخرین روندهای جهانی پیشروی تجارت و بازاریابی خواهید آموخت.

بینش مفید

چالش ها و استراتژی های پیچیده ی تجاری را با رویکرد های کاربر محور حل کنیدو با جنبه های قانونی تولید و توزیع محتوا آشنا شوید.

همچنین دانش و علم موردنیاز برای موفقیت در بحث برنامه ریزی و تولید محتوا و همچنین روش های تجزیه و تحلیل کانال های دیجیتال را به دست خواهید آورد.

مهارت های مرتبط با صنعت را بیاموزید

یک مطالعه ی جدید ، نشان داده شده که 76 درصد از شرکت های نوردیک ، با محتوا کار میکنند و 58 درصد میخواهند بودجه تولید محتوای خود را در سال آینده افزایش دهند.

پس از پایان دوره میتوانید برای مشاغل بازاریابی ، ارتباطات ، روابط مومی ، و یا رسانه های اجتماعی در یک آژانس تولید محتوای داخلی در یک شرکت بزرگ درخواست دهید و یا استارت اپ خود را راه اندازی نمایید.

بعنوان یک مسئله ی حقیقی به شما این اطمینان را میدهم که پس از فارغ التحصیلی ، تعدادی  از محبوب ترین کارفرمایان سوئد که با هایپرآیلند در ارتباط هستند ، متعهد به استخدام دانشجویان هایپرآیلند پس از گذراندن این دوره می باشد . این کارفرمایان شامل آژانس های خلاقیت ، بانک های پیشرو ، سازمان های خصوصی ، برندهای تولید کننده نرم افزار های کامپیوتری می باشند.

هنگامی که از دوره ی تولید و توسعه ی محتوا فارغ التحصیل شدید ، مهارت های مختلف در جهت ارتباط مفاهیم با محتوا بر اساس اهداف تجاری و اهداف مخاطبان را نیز می آموزید.

موارد دیگری که پس از فارغ التحصیلی می آموزید.

از کانال های توزیع مختلف به شکل خلاقانه و کارآمد استفاده خواهید کرد.

فرآیند برنامه ریزی برای تولید محتوا جهت رسیدن به اهداف بازاریابی ، فروش ، روابط عمومی و ارتباطات را هدایت خواهید کرد.

اعمال روش ها و فرآیندهای مبتنی بر (طرح فکری ) و طراحی کاربر- محور و تولید را خواهید آموخت.

مراحل عملی تولید متن ، تصویر ، ویدیو و صدا را می آموزید.

اعمال فرآیند و مفاهیم مرتبط با کیفیت و تولید محتوا

 استفاده از منابع داده ها ، تجزیه و تحلیل و تولید و توزیع محتوا را خواهید آموخت.

جزئیات واحد های درسی تولید محتوا

مواردی که خواهید آموخت

پروژه 1: آشنایی با تولید محتوا

آشنایی با روش تدریس در کالج هایپرآیلند، معرفی ابزار ها و نرم افزار های مرتبط با توسعه شخصی ، گروهی و توسعه این ایده بصورت عملی

بررسی روندهای کنونی و روش های نوظهوردر صنعت دیجیتال در جهان

پروژه 2: تصویر بزرگ

محتوا چیست و چرا اهمیت زیادی دارد؟

ما ازگذشته ، حال و آینده صحبت میکنیم.زیرا به درک عمیقی از آنچه در آن تخصص داریم میرسیم.

دانشجویان این رشته با استفاده از ابزار ها و روش هاو فرآیندهای کاری در جهت درک و تحقیق درباره ی نقش تولید توسعه محتوا در صنعت ، میتوانند برای شغل های مختلف در این حوزه ها درخواست دهند و نقش های متفاوتی را بر عهده بگیرند.