Business Developer

توسعه دهنده کسب و کار

یک دوره مطالعاتی تمام وقت جهت ایجاد راه حل هایی پایدار برای چالش های تجاری امروز

شروع دوره : 7 آگوست الی 16 دسامبر

طول دوره : دوره ای یک و نیم ساله و تمام وقت .65 هفته ( 45 هفته بصورت حضوری ، 20 هفته کارآموزی ).

محل برگزاری دوره : کمپس استکهلم کالج هایپرآیلند

شهریه دوره : برای دانشجویان بین المللی 180 هزار کرون سوئد

بازه زمانی اپلای : لطفا جهت مطلع شدن از این بازه ی زمانی با مشاوران موسسه در ارتباط باشید

نگاه کلی به رشته ی توسعه دهنده ی کسب و کار

در این راه سعی کنید تجربه ی عملی به دست آمورید و نحوه ی ایجاد و راه اندازی یک کسب و کار در یک محیط مطالعاتی متنوع را بیاموزید.

خود را درگیر پروژه های عملی با موارد تجاری واقعی کنید و راه های ارتقاء دادن و بهبود مهارت مدیریت و رهبری خود را کشف کنید.

این دوره توسط  رهبران و مدیران  واقعی فعال در  صنعت تدریس میشود. شما از روز اول برروی پروژه های واقعی از مشتریان کار خواهید کرد. مطمئن شوید که تجربه ای را که کارفرمای آینده ی شما به دنبال آن است ، به دست می آورید.

روش های قدیمی کسب و کار را کنار بگذارید

توسعه دهندگان کسب و کار در راه اندازی ، مدیریت و توسعه مشاغل تخصص دارند. آن ها از کانال ها و ابزارهای دیجیتال برای پایدار ماندن در این فضای رقابتی استفاده میکنند.

کالج هایپرآیلند به شما انگیزه میدهد وسعت دید فکری خود را  افزایش دهید و باافرادی ملاقات کنید که افق های جدیدی برای کشف دارند . شما پروژه های عملی را با موارد تجاری واقعی امتحان خواهید کرد و دانش رهبری و مدیریت خود را بهبود می بخشید و شجاعت درونی مانند کارآفرینان پیدا میکنید تا اوضاع را در محل کار خود تغییر دهید یا شرکت خود را راه اندازی کنید.

راه حل های دیجیتال جدید را برای چالش های تجاری شناسایی کنید

دوره ی 65 هفته ای رشته بیزینس دوولاپر ، طیف کلی از مهارت های تجاری مورد نیاز برای راه اندازی حرفه خود را در توسعه کسب و کار پوشش میدهد. شما 45 هفته را در پردیس استکهلم سپری خواهید کرد . بعلاوه 20 هفته کارآموزی در هر نقطه از دنیا که بخواهید.

بینش در تمام جنبه های کسب و کار

شما موضوعاتی از توسعه ی سریع و بازاریابی بر داده تا تجارت دیجیتال ، کارآفرینی اجتماعی و رهبری و ایجاد فرهنگ را پوشش خواهید داد.

بیاموزید که چگونه تیم های موفق و موثر را در دوران یا زمان های تغییر و تحول بسازید و رهبری و مدیریت کنید و چگونه پروژه های کسب و کار را برنامه ریزی و اجرا کنید و در زمینه ی تجارت دیجیتال رشد کنید.

تجربه ی عملی

از روز اول دوره ، شما بر روی پروژه ها، موارد تجاری مرتبط   و واقعی از صنعت کار خواهید کرد.

روش های ایجاد راه حل های داده محور و کابر محور و همچنین درک چگونگی تاثیر روندها ، رفتارها و پیشرفت های فناوری بر سازمان ها و مدل های کسب و کار را درک کنید.

محیط تحصیلی و آکادمیک خلاق

از محیط های آموزشی سنتی خارج شوید و از همکلاسی های جدید و خلاق خود که از اقصی نقاط دنیا و از هر طبقه ای هستند ، بیاموزید ، در مورد نحوه همکاری موثر و نحوه رهبری پروژه های متحول کننده حوزه کسب و کار مطالعه کنید.

مهارت های مرتبط با صنعت را بیاموزید

حرفه ی خود را راه اندازی کنید

آگاهی ، بینش و دانش ، مجموعه مهارت هایی که به دست می آورید به شما کمک میکند تا به یک موقعیت ارشد به عنوان استراتژیست توسعه دهنده کسب و کار ، مالک محصول  ، متخصص رشد یا بازاریاب دیجیتال در یک شرکت مستقر برسید یا یک استارتاپ را مدیریت کنید.

از صفحه ی لینکدین فارغ التحصیلان این رشته اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هنگامی که فارغ التحصیل می شوید ،  درک عمیقی از مدل های کسب و کار و نحوه ایجاد ، رهبری و توسعه کسب و کارهای دیجیتال پایدار خواهید داشت.

بطور خاص شما قادر خواهید بود :

1.بطور مستقل و موثر پروژه های توسعه کسب و کار را برنامه ریزی و اجرا کنید و رشد را در زمینه تجاری هدایت کنید.

  1. درک چگونگی تاثیر روندها ، رفتارها و پیشرفت های تکنولوژیکی بر سازمان ها و مدل های کسب و کار.
  2. برندسازی ، ارتباطات و کانال های بازاریابی مناسب را انتخاب کنید .
  3. روش های ایجاد راه حل های داده محور و کاربر محور را بیاموزید.
  4. همکاری موثر و نحوه رهبری پروژه های متحول کننده ی حوزه ی کسب و کار