تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان در هایپر آیلند

تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان همراه با هایپر آیلند و موسسه پارس افشین. قدیمی‌‌ترین موسسه اعزام دانشجوی ایرانی فعال در کشور سوئد با مجوز رسمی‌ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران، به عنوان نماینده رسمیو انحصاری کالج هایپر آیلند سوئد در ایران مفتخر است به اطلأع شما عزیزان برساند که تحصیل در این موسسه در سوئد تنها مسیر مهاجرت تحصیلیبه سوئد بدون نیاز به ارائه مدرک زبان بوده و دانشجویان عزیز میتوانند از طریق مصاحبه آنلاین با واحد پذیرش هایپر آیلند، پذیرش تحصیلیجهت تحصیل در سوئد را اخذ نمایند. از سال ۲۰۲۰ میلادی، هر ساله در کنار بسیاری از متقاضیان تحصیل در سوئد بودیم که موفق به اخذ مدرک زبان نشده اند و یا با انتخاب رشتههای تخصصی هایپر آیلند شانس خود را برای ورود به بازار کار سوئد افزایش داده اند.

دورههای این کالج در دو شهر استکهلم و کارلسکرونا در حال اجرا بوده و از نظر زمانیبه سه زمان بندی ۱ ساله، یک و نیم ساله و دو ساله تقسیم میشوند.  متقاضیان عزیز نیازی به دارا بودن مدرک ایلتس یا تافل نداشته ولیبرای قبولی در مصاحبه میبایست از سطح دانش زبانی بین پنج و نیم تا شش آیلتس برخوردار باشند.

حداقل مدارک لازم جهت شرکت در این دورهها دارا بودن دیپلم کامل میباشد اما اگر شما فارغ التحصیل مقاطع بالاتر باشید هم میتوانید برای تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرکِ زبان در کالج هایپر آیلند اقدام بفرمایید.

کالج هایپر ایلند نزد کارفرمایان سوئدی شناخته شده و به دلیل تلفیق آموزش آکادمیک و کارآموزی عملیشانس بسیار بالایی جهت پیدا کردن کار در رشتهای که تحصیل میکنید خواهید داشت و این فرصت به شما داده میشود که در طول تحصیل و اینترنشیپ با کارفرمایان معتبر سوئدی از نزدیک و روزمره در ارتباط باشید و خود را به عنوان گزینه جدی استخدام مطرح بفرماییدبرای مثال از ۸۰ هفته تحصیل در رشته دو ساله برنامه نویسی فرانت اند ۵۳ هفته در کمپوس استکهلم هایپر آیلند هستید و ۲۷ هفته در شرکتهای مختلف در حال گذراندن عملیواحدها و اینترنشیپ هستید.

تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان

لازم به ذکر است که پس از اتمام تحصیل در سوئد، کالج هایپر آیلند به شما مدرک و کردیت آکادمیک داده نمیشود و مدرکیکه توسط هایپر آیلند ارائه میشود دیپلم حرفهای در شاخه تحصیلیشما خواهد بود.تحصیل شما در هایپر آیلند به دلیل آموزش به روز و عملیدر بسیاری از موارد نسبت به دانشگاههای دولتی سوئد مورد ترجیح کارفرمایان خواهد بود. فرمت آموزشی دانشگاههای دولتی در سراسر جهان در بسیاری از حوزهها تجربه عملیو یادگیری همزمان با کار نداشته ولیهایپر آیلند با متودولوژی پروژه محور و الزام شما به کار آموزی در شرکتها این خلا را پر کرده و مورد توجه صاحبین مشاغل در کشور سوئد میباشد.

کالج هایپر آیلند در حال حاضر تنها گزینه تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان بوده  و با داشتن دانش زبان و موفقیت در مصاحبه میتوانید پذیرش تحصیلی را اخذ نماییدمحل اجرای حجم عمده ای از رشته های تحصیلی در شهر استکهلم، پایتخت سوئد بوده که حضور در این شهر فرصت های بهتری برای کاریابی و ورود به بازار کار در سوئد به نسبت شهرهای کوچکتر فراهم میکند.

پس از رایزنی های این موسسه و کالج هایپر آیلند، موفق به کسب سهمیه شش صندلی در هر رشته برای دانشحویان ایرانی شدیم که با توجه به شرایط استثنایی این کالج و کیفیت آموزشی، پیش بینی میکنیم این ظرفیت به سرعت تکمیل شود. لذا توصیه میشود در صورت نهایی شدن تصمیمتان جهت تحصیل در هایپر آیلند سوئد هرچه سریعتر با ما تماس بگیرید.

به دلیل انحصاری بودن قرارداد ایران کالج هایپر آیلند با این موسسه در سوئد، تمامی تماسها و مکاتبات دانشجویان ایرانی به ایمیل ما ارسال شده و میبایست قانونا از کانال جذب ما درخواست پذیرش تحصیلیشما ارسال شود.

تصاویر هایپرآیلند استکهلم و کارلسکرونا

61
فارغ التحصیلان هایپر آیلند شاغل در گوگل
36
فارغ التحصیلان هایپر آیلند شاغل در اسپتیفای
57
فارغ التحصیلان هایپر آیلند شاغل در ایکیا

تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان ، روند اخذ پذیرش هایپرآیلند

پس از تماس شما با ما و ارائه اطلاعات تحصیلی، مستقیما توسط دفتر سوئد این موسسه سطح زبان شما مورد آزمون قرار گرفته و در صورت دارا بودن سطح لازم زبان میتوانید نسبت به عقد قرارداد با ما اقدام فرمایید. پس از عقد قرارداد مدارک زیر مورد نیاز میباشد.

-مدارک تحصیلی‌ شما، ترجیحا دیپلم متوسطه کامل و تا سطح لیسانس دارای ترجمه رسمی‌ با تاییدیه

دادگستری و امور خارجه

-فایل عکس پرسنلی

-اسکن صفحه اول پاسپورت در فرمت پی‌ دی اف

-رزومه تحت فرمت یورو پاس

شما میبایست تحقیق تحت عنوان اپلیکیشن تسک به ما ارائه دهید که به زبان انگلیسینوشته شده و قابل خواندن در حداکثر سه دقیقه باشد. این تکلیف تحت هر فرمتی میتواند باشد، چه نوشته و یا اسلاید پاور پوینت و یا حتی یک ویدئو سه دقیقه ای.توصیه میکنیم که حداکثر خلاقیت خود را در این زمینه به کار ببرید. موضوع این تکلیف توسط ما به شما ارائه خواهد شد همچنین نمونههای اپلیکیشن تسکهای موفق سالهای پیش را در اختیار شما خواهیم گذشت. هایپر آیلند هر سال ورکشاپهاییبه شکل آنلاین برای آمادگئ شما در نوشتن اپلیکیشن تسک برگزار میکند.

از آنجایی که تحصیل در سوئد از طریق موسسه هایپر آیلند نیازی به ارائه مدرک زبان نداشته، برای سنجش سطح زبان و روحیه تیمی شما میبایست در مصاحبه آنلاین شرکت کنید.پس از ارسال مدارک ذکر شده، ما با هماهنگی هایپر آیلند نزدیکترین زمان مصاحبه را برای شما هماهنگ میکنیم. جهت انجام مصاحبه آنلاین میبایست به اینترنت با کیفیت خوب، وبکم و میکرفون با کیفیت و گوگل هنگ اوت دسترسی داشته باشید. روز مصاحبه پاسپورت معتبر شما جهت احراز هویت باید قابل ارائه باشد

تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان ، مراحل مصاحبه هایپرآیلند

مصاحبه انفرادی با شما به مدت ۳۰ دقیقه انجام میشود، این قسمت از مصاحبه سوال تخصصی درباره رشته تحصیلی‌ شما نخواهد شد، سوالات عمومی‌ درباره شما، سوابق شغلی‌، تحصیلی‌ و هدف شما از تحصیل و مهاجرت به سوئد خواهد بود. هدف از این مرحله از مصاحبه ارزیابی توانایی شما در زبان انگلیسی‌ و شناخت فردی از روحیت و برنامه‌های آتی شما پس از مهاجرت تحصیلی‌ به سوئد می‌باشد. به دلیل تکرر سوالات در مصاحبه‌های سالهای گذشته ما تجربه کافی‌ برای همراهی با شما را داریم. 

پس از این شما به همراه ۴ نفر دیگر از دانشجو‌ها در یک گروه قرار گرفته و در خصوص یک کار مشترک شروع به بحث می‌کنید و ممتحن عملکرد شما در گروه را مورد ارزیابی قرار میدهد که به دلیل روح آموزش گروهی در هایپر آیلند، این قسمت از اهمیت بالای برخوردار است. هدف از این قسمت از مصاحبه ارزیابی کارکرد شما در گروه و نحوه فعالیت شما می‌باشد. 

پس از اتمام مصاحبه، پس از یک هفته نتیجه آزمون شما توسط ما اعلام میگردد. در صورت قبولی، هایپر آیلند به شکل آنلاین برای شما قرارداد فیمابین شما و کالج را ارسال خواهد کرد. پس از امضا و تایید آنلاین قرارداد، شما میبایست حداکثر تا ۱۰ روز نسبت به واریز ۲۵ درصد از کل شهریه اقدام بفرمایید.

اطلاعات تکمیلی را از دفاتر ما جویا شوید

نحوه پرداخت شهریه هایپرآیلند

دانشجویان پس از قبولی در مصاحبه ها  میبایست پس از امضای قرارداد با کالج طی ده روز ۲۵ درصد شهریه را مستقیما به حساب هایپرآیلند واریز کنند. پرداخت بعدی ۵۰ درصد شهریه است که میبایست در ماه جولای میلادی واریز شده و ۲۵ درصد باقی مانده در ماه نوامبر پس از ورود و شروع به تحصیل واریز شود.

طی مذاکرات این موسسه با کالج هایپر آیلند، در صورتی که درخواست اقامت تحصیلی متقاضی توسط اداره مهاجرت سوئد رد شود، کالج پس از کسر ۵ درصد، ما بقی را به دانشجو عودت میدهد. تمامی موارد مالی و‌نقل و انتقالات مالی فیمابین کالج و دانشجو صورت میگیرد و این موسسه هیچ نقش واسطی در خصوص‌پرداخت و عودت شهریه ندارد. البته ما در زمان ارائه صورت حساب و درخواست عودت شهریه راهنمایی های لازم را ارائه خواهیم داد.


تحصیل در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان ویدئوی لایو به همراه مدیر پذیرش هایپر آیلند، تحصیل در سوئد