Pars Afşin Enstitüsü hizmet bedeli

Pars Afshin Enstitüsü, 4 İsveç üniversitesinden resmi temsilciye sahip olması ve İsveç'te resmi kayıt olması ve ayrıca İran Bilim, Araştırma ve Teknoloji Bakanlığı'nın denetiminde faaliyet göstermesi nedeniyle her dönem için belirli ve sabit oranlara sahiptir.

این موسسه مبلغی اضافه بابت همراهان دانشجو و اقدام برای ویزا و یا اقدام برای گرفتن محل اقامت دانشجو در خانه‌های دانشجویی که دانشگاه ارائه میدهد اخذ نمیکند و تمامی‌ این خدمات در قیمت مذکور لحاظ شده است. Belgelerin tercümesi, İsveç Bilim Bakanlığı'na göre başvuru ve vize başına başvuru masrafları doğrudan sizin tarafınızdan ödenecek olan öğrencinin sorumluluğundadır. Ayrıca bu kurum sizden İsveç vergisi diye bir şey almaz ve üniversite harcını bizim hesabımıza değil üniversite hesabına ödersiniz.

Neden diğer kurumlar arasında en düşük hizmet oranlarına sahibiz?

Bu kurum, İran Bilim Bakanlığı tarafından onaylanan orana göre faaliyet göstermektedir.

İsveçli şirketimiz üniversite temsilcisi olarak üniversitelerden ödediğiniz öğrenim ücretinden komisyon almaktadır.

Tahran ofisimiz kiralık değil ve ofis bize ait

Sevkiyat ruhsatımız kiralık değildir ve ruhsat sahibi biziz

İsveç'teki dil ve eğitim kurslarının ana sağlayıcısıyız ve doğrudan kabulünüzü alıyoruz ve maaş için başka bir kuruma para ödemiyoruz.

Sahte cazibeyi azalttık ve gerektiğinde personel kullandık, böylece ek personel maliyetimiz yok.

Biz profesyoneliz ve çok sayıda başvuru ile uzun vadede kâr elde edildiğine inanıyoruz.

Pars Afşin

Türk öğrencilerin hedeflerinden biri olarak Avrupa üniversitelerinde ve İsveç'te okumak her zaman değerli bir seçenek olarak görülmüştür. Avrupa üniversitelerinin Türk mezunları ve öğrencilerin, yüksek motivasyonları, azimleri ve amaçlılıkları nedeniyle, okudukları ülkelerde başarı ve mükemmel dereceler elde ettiler ve yüksek lisans ve doktora derecelerini prestijli yabancı üniversitelerde tamamlayan Türk öğrencilerin yüksek yüzdesi , başarılı makaleler göndermiş ve prestijli bilimsel dergilerde yayınlanmış ve işgücü piyasasında yüksek oranda emilim bunun kanıtıdır.
Türk öğrencilerin Avrupa'da eğitim görme talebi son yıllarda önemli ölçüde artmasına rağmen, Avrupa'da okumak sadece son yıllara özgü değildir. Dr. Manouchehr Saadat Noori'nin bir makalesine göre, Safeviler döneminde ve II. Şah Abbas döneminde, Hacı Yusuf'un oğlu ressam Mohammad Zaman adlı ilk İranlı öğrenci, Roma'da okumak için İtalya'ya gitti. İlerleyen yıllarda Kaçar döneminde Avrupa'nın bilim ve teknolojideki ilerlemesi ile bu alanlarda eğitim görmek üzere öğrenciler Avrupa'ya gönderilmiştir. Askeri bilim ve teknoloji, Avrupa'daki İran çalışmalarının bir başka dalıdır. Mohsen Hashtroudi, Mehdi Azar, Ali Razmara, Abbas Iqbal Ashtiani gibi tanınmış şahsiyetler, Avrupa'da eğitim alarak İran'ın ilerlemesinde ve yükselmesinde önemli bir etkiye sahip olmuştur.
Öte yandan, Avrupa ülkelerinin üniversiteleri, öğrencilere yönelik eğitim ve refah hizmetlerini güncelleyerek ve standartlaştırarak ve yeni kapasiteler yaratarak yabancı öğrenciler için gerekli olanakları sağlayarak mümkün olduğunca çok sayıda uluslararası öğrenciyi çekmeye çalışmaktadır.
Yurtdışında eğitim alma kararı, başvuru sahipleri ve aileleri için her zaman "Akademik seviyeye ve yabancı dil bilgisine ve finansal yeteneğe göre hangi ülke ve hangi üniversite en iyi seçimdir?" Gibi sorularla birlikte gelir. Çevre koşulları, hava ve iklim ve kültürel olarak hangi ülke daha uygun Mevcut şartlara göre hangi çalışma alanı uygundur Bu alana zaman, finans ve eğitim kaynakları harcayarak gelecekte bir iş piyasası var mı? Hangi ülkelerde ve hangi koşullarda çalışma vizesi Kayıt için ne zaman başvurmalısınız ve belge göndermelisiniz? Ve yurtdışında eğitim almaya karar verirken ortaya çıkan sayısız farklı soruler. Başvuranlar farklı şekillerde bilgi edinmeye çalışırlar ve tüm bu bilgi kanalları mutlak olarak doğru bilgiyi temsil etmeyebilir.
Pars Afshin Enstitüsü, İsveç'te eğitim görecek adaylara geniş, çeşitli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Bu meslekte gerekli olan deneyim ve bilgiye dayanarak ve ayrıca İsveç üniversitelerinin resmi temsilciliğine sahip olarak, başvuru sahiplerinin genel ve özel koşullarına göre ve bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm çalışma sürecinde eğitim almak için mümkün olan en iyi seçeneği sunuyoruz. Akademik kabulünüzü ve akademik ikametgahınızı ve eğitim yerinize yerleştirmenizi alana kadar yanınızda olacağız.
Bu şirketle sözleşme imzalayan başvuru sahiplerine hizmet vermenin yanı sıra, İsveç'te okumak için diğer başvuru sahipleri de danışmanlarımızı bu şirketin ofislerinde ve web sitemizde kullanabilirler ve şirket, sıcak ve samimi varlığınızı takdir eder. Ayrıca sevdikleriniz için daha iyi bir seçim yapmak için küçük de olsa yardımcı olabildiysek gurur duyuyoruz.
 

Pars Afşin

Prestijli İsveç Hyper Island Koleji'nde dil derecesine ihtiyaç duymadan İsveç'te okumak için olağanüstü bir fırsat

Pars Afshin Enstitüsü, İsveç Hyper Island College'ın tek resmi ve münhasır temsilcisi olarak, uzun istişarelerden sonra, bu kurumun, Hyper Island College'ın İranlı ve türk adaylar için özel kurslarında eğitim alma olanağını elde etmeyi başardığını size bildirmekten gurur duyar. Bu kolejin kursları Stockholm ve Karlskrona olmak üzere iki şehirde yapılır ve 1 yıllık, bir buçuk yıllık ve iki yıllık programlara ayrılır.

İsveç'te öğrenciler ve yakınlarının çalışma izni proceduru

İsveç'te kaldığınız ve eğitim gördüğünüz süre boyunca çalışma iznine ve finansal planlamaya sahip olmak, İsveç'te eğitim almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Doğru ve gerçekçi bir bütçeleme yapmalısınız ki, kaynak yetersizliği sorunuyla karşılaşmamak ve eğitiminizin ortasında geri dönmek zorunda kalmama durumunuz olmasin.

İsveç'te sizin ve yakınlarınızın çalışma izninin yasal koşullarına girmeden önce, gelişinizden sonraki ilk aylarda iş bulmanın çok zor olduğunu ve az bir sayı öğrenci ve yakınları geldikleri andan itibaren iş bulabilmeklerini hatırlatmalıyız. Mali bütçenizi ilk yıl iş bulamayacağınız, yaşam ve eğitim giderlerinizi birikimlerinizden karşılamanız gerektiği esasına göre hazırlamanızı tavsiye ederiz.

İsveç'te öğrenci çalışma izni

İsveç'te İngilizce dil kursu öğrencileri veya lisans öğrencilerin, bir yıllık veya iki yıllık yüksek lisans öğrencileri olsun, tüm öğrencilerin çalışmasına izin verilir. Bu çalışma izni haftada 20 saattir ve çok sayıda personeliniz olmasa da iş veya yatırım arayabilirsiniz.

İsveç'teki öğrenci yakınları

Öğrencinin yakınlarına verilen öğrenim süresi 6 aydan fazla ise refakatçisinin çalışmasına izin verilir. Bu, İsveççe veya İngilizce dil kursu öğrencilerinin refakatçilerinin ilk kalışları, yani ilk 5 veya 6 ay boyunca çalışma izni veya şirket kaydı olmadığı anlamına gelir. Ancak, öğrenci dil kursunu tamamladıktan sonra doğrudan yüksek lisans veya lisans derecesine girmişse, öğrencinin eğitim kalış süresini uzatarak İsveç Göçmenlik Dairesi'nin onayından sonra öğrencinin refakatçisinin çalışmasına izin verilecektir. Lisans ve lisansüstü öğrencilerinin refakatçileri varışta çalışma iznine sahip olup, bu çalışma izninin herhangi bir süresi yoktur ve çok sayıda personeli olmaksızın iş başvurusunda bulunabilirler.

İsveç Çalışma Bürosunun hizmetlerinden yararlanabilir miyim?

İsveç Çalışma Bakanlığı, öğrencilere ve refakatçilerine herhangi bir iş arama hizmeti veya işsizlik sigortası sunmamaktadır. Tabii ki, öğrenciler ve refakatçiler bir iş bulmak için İsveç'teki gerekli işler veri tabanını ve İsveç Çalışma Bürosu'nun web sitesini kullanabilirler.

İsveç'te aranan işler

Yıllar önce öğrencilerimiz arasında aşağıdaki mesleklere ve eğitim niteliklerine sahip öğrencilerin iş bulma şansları diğerlerine göre daha yüksekti.

Doktorlar, hemşireler, bilgisayar yazılım mühendisleri, programlama, ağ ve web, makine mühendisleri, elektrik, telekomünikasyon ve endüstri mühendisleri ve öğretmenler.