پارس افشین و تحصیل در سوئد

نماینده رسمی‌ دانشگاه‌های لینئوس، بلکینگه و هالمستاد، نماینده انحصاری کالج هایپر آیلند و مدرسه خلبانی‌ ساوس سویدن در ایران با مجوز رسمی‌ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران.

 
 

موسسه خدمات مشاوره‌ای تحصیلی‌ و اعزام دانشجوی پارس افشین

 

موسسه خدمات مشاوره تحصیلی‌ و اعزام دانشجو پارس افشین با مجوز رسمی‌ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران جهت ارائه خدمات مهاجرت تحصیلی‌ مشتمل بر ارائه مشاوره‌های حرفه ای، اخذ پذیرش تحصیلی‌، خدمات ویزایی و خدمات پس از وورد دانشجویان با محوریت تحصیل در سوئد و مهاجرت تحصیلی‌ به سوئد بنیان نهاده شده است. دفتر مرکزی این موسسه در سوئد در فوریه ۲۰۱۰در شهر کارلسکرونا ( سوئد ) به ثبت رسیده. موسس این شرکت، آقای اشکان افشین فر، جزو با سابقه‌ترین مشاوران تحصیلی‌ در امر دانشگاه‌های سوئد می‌باشد. از سال ۲۰۱۰ میلادی، این موسسه نخستین نماینده رسمی‌ دانشگاه‌های سوئد برای ایران بوده است و هرساله تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی‌ به همراه خانواده خود با استفاده از خدمات حرفه‌ای ما، تحصیل خود را با موفقیت در کشور سوئد آغاز نموده ا‌ند. در حال حاضر موسسه پارس افشین نماینده رسمی‌ دانشگاه‌های بی‌ تی اچ، هالمستاد، لینئوس, کالج هایپر آیلند و مدرسه خلبانی‌ ساوس سویدن سوئد می‌باشد. 

دارای مجوز رسمی‌ از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران و ثبت رسمی‌ در کشور سوئد

رعایت کامل و دقیق قوانین و نرخ حق الزحمه بر اساس دستورالعمل‌های وزارت علوم ایران و فعالیت بر اساس قوانین دانشگاه‌ها و دولت سوئد

قدیمی‌ترین نماینده رسمی‌ دانشگاه‌های سوئد

اولین نمایندگی‌ دانشگاه‌های سوئد توسط دانشگاه بی‌ تی‌ اچ‌ سوئد در سال ۲۰۱۰ به این مؤسسه اعطا شد.

رضایت متقاضی سرلوحه کار ماست

درصد بالایی از متقاضیان جدید ما از طریق مشتریان قدیم معرفی‌ میشوند که نشان از رضایت ایشان است.

مدیریت پارس افشین

گالری تصویر موسسه اعزام دانشجو پارس افشین

معرفی‌ موسسه اعزام دانشجو پارس افشین